за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike AIR MAX SYSTM BG
Nike AIR MAX SYSTM BG
Nike AIR MAX SYSTM BG
Nike AIR MAX SYSTM BG
Nike AIR MAX SYSTM BG
Nike AIR MAX SYSTM BG
Nike AIR MAX SYSTM BG
Nike AIR MAX SYSTM BG
Nike AIR MAX SYSTM BG
Nike AIR MAX SYSTM BG
Код на производ: DQ0284-112
Nike

Nike AIR MAX SYSTM BG

Код на производ: DQ0284-112
Prosečna ocena:
5
1 ocena
1 ocena
1
(Oceni)

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

5.890 ДЕН
5.890 ДЕН
5.301 ДЕН
Заштеда: 589 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 3.5Y 35.5 22.5
  • 4.5Y 36.5 23.5
  • 5Y 37.5 23.5
  • 5.5Y 38 24
  • 6Y 38.5 24
  • 6.5Y 39 24.5
  • 7Y 40 25
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд Nike
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Последна оценка на производот

Прикажаните оценки се преземени исклучиво од корисници кои го купиле производот.
Kire
Kire
14.05.2024. 04:37

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CN8558-020
2.443 ДЕН
Заштеда 30%
3.490 ДЕН
Додај во кошничка
Nike AIR MAX SYSTM BG
Патики
Nike AIR MAX SYSTM BG