Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

KAPTIR SUPER
KAPTIR SUPER
KAPTIR SUPER
KAPTIR SUPER
KAPTIR SUPER
KAPTIR SUPER
KAPTIR SUPER
KAPTIR SUPER
KAPTIR SUPER
KAPTIR SUPER
Женски патики за трчање
Код на производ:
(FZ2790)
adidas

KAPTIR SUPER

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
6.288 ДЕН
Моментална Цена
6.288 ДЕН
Моментална Цена
6.288 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35.5
 • 3- 36
 • 4 36.5
 • 4- 37.5
 • 5 38
 • 5- 38.5
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas KAPTIR SUPER SHOES се женски патики за трчање кои се наменети за сите вас кои обожавате спортски начин на живот. Инспирирани се од класичниот, спортски дизајн на adidas, но исто така имаат и модерен, урбан стил. Подетално

adidas KAPTIR SUPER SHOES се женски патики за трчање кои се наменети за сите вас кои обожавате спортски начин на живот.

Инспирирани се од класичниот, спортски дизајн на adidas, но исто така имаат и модерен, урбан стил.

Горниот дел со мрежестиот материјал овозможува оптимален проток на воздух.

Средниот ѓон Boost под петицата им дава дополнителна удобност и карактеристичен изглед.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Синтетички ѓон
 • Горен дел: мрежа
 • Текстилна постава
 • Boost среден ѓон
 • Врзување
 • Боја: бела, розова, портокалова
 • Шифра на артикл: FZ2790
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas KAPTIR SUPER SHOES се женски патики за трчање кои се наменети за сите вас кои обожавате спортски начин на живот.

Инспирирани се од класичниот, спортски дизајн на adidas, но исто така имаат и модерен, урбан стил.

Горниот дел со мрежестиот материјал овозможува оптимален проток на воздух.

Средниот ѓон Boost под петицата им дава дополнителна удобност и карактеристичен изглед.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Синтетички ѓон
 • Горен дел: мрежа
 • Текстилна постава
 • Boost среден ѓон
 • Врзување
 • Боја: бела, розова, портокалова
 • Шифра на артикл: FZ2790
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FX6700
5.990 ДЕН
Заштеда 20%
7.488 ДЕН
Помош