Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE AIR MAX EXCEE MWH GT
NIKE AIR MAX EXCEE MWH GT
NIKE AIR MAX EXCEE MWH GT
NIKE AIR MAX EXCEE MWH GT
NIKE AIR MAX EXCEE MWH GT
NIKE AIR MAX EXCEE MWH GT
NIKE AIR MAX EXCEE MWH GT
NIKE AIR MAX EXCEE MWH GT
NIKE AIR MAX EXCEE MWH GT
NIKE AIR MAX EXCEE MWH GT
Детски патики
Код на производ:
(CW5830-100)
NIKE

NIKE AIR MAX EXCEE MWH GT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална Цена
4.490 ДЕН
Цена со попуст
3.592 ДЕН
Заштеда: 898 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2.5C 18 8.5
 • 3.5C 19 9.5
 • 4.5C 20 10.5
 • 5.5C 21.5 11.5
 • 6.5C 22.5 12.5
 • 7.5C 24 13.5
 • 8.5C 25.5 14.5
 • 9.5C 26.5 15.5
 • 2C 17 8
 • 3C 18.5 9
 • 4C 19.5 10
 • 5C 21 11
 • 6C 22 12
 • 7C 23.5 13
 • 8C 25 14
 • 9C 26 15
 • 10C 27 16
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Max Excee се детски унисекс патики за деца до 4 годишна возраст. Со својот дизајн тие ја оживуваат модата на 90-тите и легендарниот модел AirMax 90. Подетално

Nike Air Max Excee се детски унисекс патики за деца до 4 годишна возраст.

Со својот дизајн тие ја оживуваат модата на 90-тите и легендарниот модел AirMax 90.

Тие целосно го следат оригиналниот дизајн, особено кога станува збор за комбинација на материјали, вклучувајќи вистинска и синтетичка кожа.

Мрежестите делови овозможуваат циркулација на воздух, додека велурот дава врвен изглед.

Воздушната единица AirMax, со мека пена, обезбедува совршена удобност и леснотија при движење.

Гумата е обвиткана околу воздушната единица во ѓонот, а логото AirMax е на петицата.

Вашите најмали ќе уживаат во целодневната удобност и привлечниот дизајн на овие легендарни патики.

Спецификации:

 • Детски унисекс патики
 • Наменети за деца до 4 години
 • Плиток модел
 • Оригинална и синтетичка кожа за издржливост и долготрајност
 • Мрежест материјал
 • AirMax воздушна единица во ѓонот
 • Флексибилен гумен ѓон
 • Боја: бела, розова
 • Шифра на артикл: CW5830-100
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2.5C 18 8.5
3.5C 19 9.5
4.5C 20 10.5
5.5C 21.5 11.5
6.5C 22.5 12.5
7.5C 24 13.5
8.5C 25.5 14.5
9.5C 26.5 15.5
2C 17 8
3C 18.5 9
4C 19.5 10
5C 21 11
6C 22 12
7C 23.5 13
8C 25 14
9C 26 15
10C 27 16

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Air Max Excee се детски унисекс патики за деца до 4 годишна возраст.

Со својот дизајн тие ја оживуваат модата на 90-тите и легендарниот модел AirMax 90.

Тие целосно го следат оригиналниот дизајн, особено кога станува збор за комбинација на материјали, вклучувајќи вистинска и синтетичка кожа.

Мрежестите делови овозможуваат циркулација на воздух, додека велурот дава врвен изглед.

Воздушната единица AirMax, со мека пена, обезбедува совршена удобност и леснотија при движење.

Гумата е обвиткана околу воздушната единица во ѓонот, а логото AirMax е на петицата.

Вашите најмали ќе уживаат во целодневната удобност и привлечниот дизајн на овие легендарни патики.

Спецификации:

 • Детски унисекс патики
 • Наменети за деца до 4 години
 • Плиток модел
 • Оригинална и синтетичка кожа за издржливост и долготрајност
 • Мрежест материјал
 • AirMax воздушна единица во ѓонот
 • Флексибилен гумен ѓон
 • Боја: бела, розова
 • Шифра на артикл: CW5830-100
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2.5C 18 8.5
3.5C 19 9.5
4.5C 20 10.5
5.5C 21.5 11.5
6.5C 22.5 12.5
7.5C 24 13.5
8.5C 25.5 14.5
9.5C 26.5 15.5
2C 17 8
3C 18.5 9
4C 19.5 10
5C 21 11
6C 22 12
7C 23.5 13
8C 25 14
9C 26 15
10C 27 16

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики BQ5673-603
Nike REVOLUTION 5 TDV се унисекс патики за бебиња во кои најмладите ќе бидат во можност...
1.832 ДЕН
Заштеда 20%
2.290 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DD1215-800
Nike Revolution 5 Special Edition се детски патики за мали деца. Современиот дизајн на ...
2.290 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CJ2068-601
Nike Downshifter 10 се детски патики за трчање кои обезбедуваат максимална стабилност и...
1.912 ДЕН
Заштеда 20%
2.390 ДЕН
Помош