за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike NIKE REVOLUTION 7 TDV
Nike NIKE REVOLUTION 7 TDV
Nike NIKE REVOLUTION 7 TDV
Nike NIKE REVOLUTION 7 TDV
Nike NIKE REVOLUTION 7 TDV
Nike NIKE REVOLUTION 7 TDV
Nike NIKE REVOLUTION 7 TDV
Nike NIKE REVOLUTION 7 TDV
Nike NIKE REVOLUTION 7 TDV
Nike NIKE REVOLUTION 7 TDV
Код на производ: FB7691-004
Nike

Nike NIKE REVOLUTION 7 TDV

Код на производ: FB7691-004

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

3.090 ДЕН
3.090 ДЕН
2.627 ДЕН
Заштеда: 463 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 2C 17 8
  • 3C 18.5 9
  • 4C 19.5 10
  • 5C 21 11
  • 6C 22 12
  • 7C 23.5 13
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд Nike
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Патики DJ6039-400
1.813 ДЕН
Заштеда 30%
2.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики BQ5453-405
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
1.953 ДЕН
Заштеда 30%
2.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CW1629-003
Детските патики Nike AIR MAX BOLT BTE обезбедуваат поддршка и удобност на малите стапал...
2.274 ДЕН
Заштеда 40%
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Nike NIKE REVOLUTION 7 TDV
Патики
Nike NIKE REVOLUTION 7 TDV