Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

DURAMO SL
DURAMO SL
DURAMO SL
DURAMO SL
DURAMO SL
DURAMO SL
DURAMO SL
DURAMO SL
DURAMO SL
DURAMO SL
Женски патики за трчање
Код на производ:
(FV8794)
adidas

DURAMO SL

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална Цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.033 ДЕН
Заштеда: 1.355 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35.5
 • 3- 36
 • 4 36.5
 • 4- 37.5
 • 5 38
 • 5- 38.5
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
ADIDAS DURAMO SL SHOES се женски патики кои се подготвени да го следат вашето темпо дури и кога ќе го промените правецот на спортување. Наменети првенствено за трчање, овие лесни патики можете да ги носите на патеки за трчање, во теретана или кога тренирате на отворено. Подетално

ADIDAS DURAMO SL SHOES се женски патики кои се подготвени да го следат вашето темпо дури и кога ќе го промените правецот на спортување.

Наменети првенствено за трчање, овие лесни патики можете да ги носите на патеки за трчање, во теретана или кога тренирате на отворено.

Горниот дел е направен од мрежа што пропушта воздух и им помага на нозете да останат суви и разладени.

Средниот ѓон е лесен, флексибилен и нежно исполнет за да ги обезбеди потребните удобности на стапалата.

Гумениот ѓон допира на површината, стабилен е и ви овозможува долго време да ги носите патиките.

Спецификации:

 • Повеќенаменски женски патики
 • Цел: трчање, тренинг
 • Горен дел: мрежа
 • Подлога: OrthoLite®
 • Ѓон: гума
 • Боја: црна -  Core Black / Cloud White / Grey Six
 • Шифра на артикл: FV8794
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
4 36.5 22.5
3 35.5 21.5
5 38 23.5
6 39.5 24.5
7 40.5 25.5
8 42 26.5
9 43.5 27.5
10 44.5 28.5
11 46 29.5
12 47.5 30.5
3- 36 22
4- 37.5 23
5- 38.5 24
6- 40 25
7- 41.5 26
8- 42.5 27
9- 44 28
10- 45.5 29
11- 46.5 30
12- 48 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

ADIDAS DURAMO SL SHOES се женски патики кои се подготвени да го следат вашето темпо дури и кога ќе го промените правецот на спортување.

Наменети првенствено за трчање, овие лесни патики можете да ги носите на патеки за трчање, во теретана или кога тренирате на отворено.

Горниот дел е направен од мрежа што пропушта воздух и им помага на нозете да останат суви и разладени.

Средниот ѓон е лесен, флексибилен и нежно исполнет за да ги обезбеди потребните удобности на стапалата.

Гумениот ѓон допира на површината, стабилен е и ви овозможува долго време да ги носите патиките.

Спецификации:

 • Повеќенаменски женски патики
 • Цел: трчање, тренинг
 • Горен дел: мрежа
 • Подлога: OrthoLite®
 • Ѓон: гума
 • Боја: црна -  Core Black / Cloud White / Grey Six
 • Шифра на артикл: FV8794
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
4 36.5 22.5
3 35.5 21.5
5 38 23.5
6 39.5 24.5
7 40.5 25.5
8 42 26.5
9 43.5 27.5
10 44.5 28.5
11 46 29.5
12 47.5 30.5
3- 36 22
4- 37.5 23
5- 38.5 24
6- 40 25
7- 41.5 26
8- 42.5 27
9- 44 28
10- 45.5 29
11- 46.5 30
12- 48 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FY6743
adidas GALAXY 5 SHOES женските патики за трчање се исклучително лесни. Средниот ѓон е и...
3.088 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""