Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Торбица

по страна
Освежи филтри
Пол
Намена
Прикажи повеќе
Бренд
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Цена
34 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CHE201M104-01
890,00 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CHE201M105-31
790,00 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CHE201M100-02
354,00 ДЕН
Заштеда 40%
590,00 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CHE201M100-01
354,00 ДЕН
Заштеда 40%
590,00 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CHE201M103-01
474,00 ДЕН
Заштеда 40%
790,00 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.188,00 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
888,00 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Торбица 9A0260-650
1.690,00 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Торбица 9A0260-H24
1.690,00 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
888,00 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица ELE201F111-01
1.533,00 ДЕН
Заштеда 30%
2.190,00 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица ELE201M103-02
553,00 ДЕН
Заштеда 30%
790,00 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CV8964-010
1.390,00 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица ELE201M103-01
553,00 ДЕН
Заштеда 30%
790,00 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица ELE201M104-01
894,00 ДЕН
Заштеда 40%
1.490,00 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица 9A0382-023
2.872,00 ДЕН
Заштеда 20%
3.590,00 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Торбица BA6344-082
952,00 ДЕН
Заштеда 20%
1.189,99 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Торбица BA5918-367
1.883,00 ДЕН
Заштеда 30%
2.690,00 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.110,00 ДЕН
Заштеда 20%
1.388,00 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Торбица BA5918-693
2.152,00 ДЕН
Заштеда 20%
2.690,00 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CN6946-491
1.192,00 ДЕН
Заштеда 20%
1.490,00 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Торбица BA6344-070
833,00 ДЕН
Заштеда 30%
1.189,99 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.162,00 ДЕН
Заштеда 30%
3.088,00 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица ELRH193100-01
600,00 ДЕН
Заштеда 45%
1.090,00 ДЕН
Големина
CHLD
YTH
INF
1
OSFA
Pročitajte

Машките торбици и женските торбици се познати како најпопуларни додатоци веќе неколку години, додека нивната употреба се повеќе се забележува во спортски варијанти. Имено, за разлика од класичната торба, спортските торби се најприфатлива варијанта за тренинг на отворено, кога ви треба детаљ во кој ќе поставите шишиња со вода, мобилен телефон и друг дел од вашата спортска опрема.

Lifestyle торбиците се едноставни, модерни , лесни за носење, додека во исто време не заземаат многу простор, а можат да се носат и преку рамото.

Торбите се, без сомнение, детал што ви треба деновиве. Ќее уживате во носејќи ги, а во исто време многу брзо ќе ги видите сите предности на нивната употреба во спортски варијанти.

string(0) ""
string(0) ""