Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Торбица

по страна
Освежи филтри
Пол
Намена
Бренд
Возраст
Големина
Цена
lifestyle
28 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица ELE203F121-02
1.490 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CHE203M112-01
1.090 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CHE203M104-01
790 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CHE203M111-01
790 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CHE203F107-01
1.090 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CHE203M113-02
590 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CHE203M104-3F
790 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CHE203M113-01
590 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица BA5750-019
1.390 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CHE203M114-02
790 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CHE201M104-01
890 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CHE201M105-31
790 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CHE201M100-02
354 ДЕН
Заштеда 40%
590 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CHE201M100-01
354 ДЕН
Заштеда 40%
590 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CHE201M103-01
474 ДЕН
Заштеда 40%
790 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица ELE201F111-01
1.533 ДЕН
Заштеда 30%
2.190 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица ELE201M103-02
553 ДЕН
Заштеда 30%
790 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CV8964-010
1.390 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица ELE201M103-01
553 ДЕН
Заштеда 30%
790 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица ELE201M104-01
894 ДЕН
Заштеда 40%
1.490 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Торбица BA5918-367
1.883 ДЕН
Заштеда 30%
2.690 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Торбица BA5918-693
2.152 ДЕН
Заштеда 20%
2.690 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица BA6344-070
833 ДЕН
Заштеда 30%
1.190 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица ELRH193100-01
600 ДЕН
Заштеда 45%
1.090 ДЕН
Големина
CHLD
YTH
INF
1
OSFA
ONE
Pročitajte

Машките торбици и женските торбици се познати како најпопуларни додатоци веќе неколку години, додека нивната употреба се повеќе се забележува во спортски варијанти. Имено, за разлика од класичната торба, спортските торби се најприфатлива варијанта за тренинг на отворено, кога ви треба детаљ во кој ќе поставите шишиња со вода, мобилен телефон и друг дел од вашата спортска опрема.

Lifestyle торбиците се едноставни, модерни , лесни за носење, додека во исто време не заземаат многу простор, а можат да се носат и преку рамото.

Торбите се, без сомнение, детал што ви треба деновиве. Ќее уживате во носејќи ги, а во исто време многу брзо ќе ги видите сите предности на нивната употреба во спортски варијанти.

string(0) ""
string(0) ""