Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

THE NORTH FACE Ma
THE NORTH FACE Ma
THE NORTH FACE Ma
THE NORTH FACE Ma
THE NORTH FACE Ma
THE NORTH FACE Ma
THE NORTH FACE Ma
THE NORTH FACE Ma
Машки дуксер
Код на производ:
(NF0A7ZAJ8F11)
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Ma

Претходна цена
6.290 ДЕН
Моментална цена
6.290 ДЕН
Моментална цена
6.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машкиот outdoor дуксер The North Face MA е идеален надворешен слој при променливо време или среден слој кога условите стануваат сериозни. Овој дуксер ви нуди удобност и топлина за време на сите ваши авантури на отворено. Избришената конструкција од руно го одржува вашето тело топло, без разлика дали сте на планина или во град. Прилагодлива капа со мрежеста облога нуди заштита и дишење. Контрастното TNF лого и TNF графиката го заокружуваат вашиот стил и го истакнуваат вашиот авантуристички дух. Спецификација: Избрусена конструкција од руно Затворање со патент Прилагодлива капа со мрежеста облога Еластични манжетни на ракавите и рабовите Контрастно TNF лого и TNF графика.
Подетално

Машкиот outdoor дуксер The North Face MA е идеален надворешен слој при променливо време или среден слој кога условите стануваат сериозни. Овој дуксер ви нуди удобност и топлина за време на сите ваши авантури на отворено. Избришената конструкција од руно го одржува вашето тело топло, без разлика дали сте на планина или во град. Прилагодлива капа со мрежеста облога нуди заштита и дишење. Контрастното TNF лого и TNF графиката го заокружуваат вашиот стил и го истакнуваат вашиот авантуристички дух.
Спецификација:

 • Избрусена конструкција од руно
 • Затворање со патент
 • Прилагодлива капа со мрежеста облога
 • Еластични манжетни на ракавите и рабовите
 • Контрастно TNF лого и TNF графика

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Outdoor
  Бренд THE NORTH FACE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош