Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

COLMAR JR.GIRL SKI JKT
COLMAR JR.GIRL SKI JKT
COLMAR JR.GIRL SKI JKT
COLMAR JR.GIRL SKI JKT
Детска јакна
Код на производ:
(3118J-9XB-491)
COLMAR

COLMAR JR.GIRL SKI JKT

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
20.090 ДЕН
Моментална цена
20.090 ДЕН
Цена со попуст
16.072 ДЕН
Заштеда: 4.018 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 16 16
  • 4 4
  • 6 6
  • 8 8
  • 10 10
  • 12 12
  • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Пол Деца-девојчиња
Намена Скијање
Бренд COLMAR
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош