Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
Женски дуксер
Код на производ:
(DQ5562-010)
NIKE

NIKE Dri-FIT Get Fit

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-Fit Get Fit женскиот дуксер за секој ден е совршен избор за излегување од дома со пријателите. Носете Fit, чувствувајте се и бидете Fit. Тој е одличен сојузник во исполнувањето на секојдневните обврски. Скроен е за да не ве стиска и да не ви го попречува движењето. Џебовите ги чуваат вашите неопходни работи и ги одржуваат вашите раце топли. Подгответе се да зачекорите во денот со удобност и комфор. Технологијата Dri-Fit ја отстранува вишокот на влага и ви помага да останете суви и свежи. Мекиот комфор на францускиот фротир остава пријатно чувство на кожата. Спецификација: Женски дуксер за секој ден Dri-Fit технологија Nike лого Класичен крој Состав: 62% памук, 38% полиестер.
Подетално

Nike Dri-Fit Get Fit женскиот дуксер за секој ден е совршен избор за излегување од дома со пријателите. Носете Fit, чувствувајте се и бидете Fit. Тој е одличен сојузник во исполнувањето на секојдневните обврски. Скроен е за да не ве стиска и да не ви го попречува движењето. Џебовите ги чуваат вашите неопходни работи и ги одржуваат вашите раце топли. Подгответе се да зачекорите во денот со удобност и комфор. Технологијата Dri-Fit ја отстранува вишокот на влага и ви помага да останете суви и свежи. Мекиот комфор на францускиот фротир остава пријатно чувство на кожата.
Спецификација:

 • Женски дуксер за секој ден
 • Dri-Fit технологија
 • Nike лого
 • Класичен крој
 • Состав: 62% памук, 38% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош