Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jordan Essentials
NIKE Jordan Essentials
NIKE Jordan Essentials
NIKE Jordan Essentials
NIKE Jordan Essentials
NIKE Jordan Essentials
NIKE Jordan Essentials
NIKE Jordan Essentials
Машки дуксер
Код на производ:
(DQ7350-010)
NIKE

NIKE Jordan Essentials

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
5.390 ДЕН
Моментална цена
5.390 ДЕН
Моментална цена
5.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Jordan Essentials машкиот дуксер за секој ден е совршен избор за излегување со пријателите или за престој во топлината на вашиот дом. Моделот има патент со цела должина, па можете лесно да го носите преку маица или под јакна. Материјалот е мек и удобен, и одличен избор за есенските денови. Пространата капуљача зрачи со кошаркарски стил и се асоцита на легендата на овој спорт. Етикетата со Jumpman потписот е интересен моден детал и зборува за вашата љубов кон брендот. Ребрестите делови на ракавите помагаат да се задржи дуксерот на место додека вие сте во движење. Спецификација: Машки дуксер за секој ден Jumpman лого Капуљача Џебови Ребрести делови на ракавите Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Nike Jordan Essentials машкиот дуксер за секој ден е совршен избор за излегување со пријателите или за престој во топлината на вашиот дом. Моделот има патент со цела должина, па можете лесно да го носите преку маица или под јакна. Материјалот е мек и удобен, и одличен избор за есенските денови. Пространата капуљача зрачи со кошаркарски стил и се асоцита на легендата на овој спорт. Етикетата со Jumpman потписот е интересен моден детал и зборува за вашата љубов кон брендот. Ребрестите делови на ракавите помагаат да се задржи дуксерот на место додека вие сте во движење.
Спецификација:

 • Машки дуксер за секој ден
 • Jumpman лого
 • Капуљача
 • Џебови
 • Ребрести делови на ракавите
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош