за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Flight MVP
NIKE Flight MVP
NIKE Flight MVP
NIKE Flight MVP
NIKE Flight MVP
NIKE Flight MVP
NIKE Flight MVP
NIKE Flight MVP
Код на производ: FD7415-010
NIKE

NIKE Flight MVP

Код на производ: FD7415-010
Jordan Flight MVP е машки пуловер со руно, идеален за поладни денови или после тренинг. Останете загреани оваа сезона со некои огнени Џордан графики. Знаеме дека дизајнот е добар, но помага и тоа што овој пуловер е направен од руно кое е мазно однадвор и кадифено внатре. Предниот кенгурски џеб ви овозможува да ги загреете рацете и безбедно да складирате помали предмети. Спецификација: Машки пуловер дуксер со капуљача Состав: 80% памук, 20% полиестер Машинско перење.
5.890 ДЕН
5.890 ДЕН
4.712 ДЕН
Заштеда: 1.178 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Jordan Flight MVP е машки пуловер со руно, идеален за поладни денови или после тренинг. Останете загреани оваа сезона со некои огнени Џордан графики. Знаеме дека дизајнот е добар, но помага и тоа што овој пуловер е направен од руно кое е мазно однадвор и кадифено внатре. Предниот кенгурски џеб ви овозможува да ги загреете рацете и безбедно да складирате помали предмети.
Спецификација:

 • Машки пуловер дуксер со капуљача
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FB7290-508
  6.201 ДЕН
  Заштеда 10%
  6.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер DQ5818-063
  3.992 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.990 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер DQ5818-010
  3.992 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.990 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Flight MVP
  Дуксер
  NIKE Flight MVP