за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike M J ESS FLC BASELINE HOODIE
Nike M J ESS FLC BASELINE HOODIE
Nike M J ESS FLC BASELINE HOODIE
Nike M J ESS FLC BASELINE HOODIE
Nike M J ESS FLC BASELINE HOODIE
Nike M J ESS FLC BASELINE HOODIE
Код на производ: FD7545-604
Nike

Nike M J ESS FLC BASELINE HOODIE

Код на производ: FD7545-604
5.190 ДЕН
5.190 ДЕН
5.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • M M
  • L L
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Намена Кошарка
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FD8594-504
Цена 6.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер FD7545-436
Цена 5.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DV4587-252
Цена 4.263 ДЕН
Заштеда 30%
6.090 ДЕН
Додај во кошничка
Nike M J ESS FLC BASELINE HOODIE
Дуксер
Nike M J ESS FLC BASELINE HOODIE