Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
Машки дуксер
Код на производ:
(DX2029-652)
NIKE

NIKE Sportswear Repeat

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Repeat машкиот дуксер за секој ден ја комбинира вашата љубов кон омилениот материјал од руно и спортската мода. Nike Sportswear Repeat за постојана удобност секоја сезона. Освежете го вашиот изглед со минималистичкиот стил. Меката и удобна ткаенина што ја обожавате е украсена со Swoosh детали, а овој класичен модел добива нова димензија во естетиката. Капуљачата со учкур обезбедува покриеност која се прилагодува на личните потреби и обемот на главата. Кенгурск џебот е одлично место за загревање на рацете или складирање на основните ситници. Ребрестите делови на ракавите ги спречуваат несаканите поместувања додека вие сте во движење.Спецификации: Машки дуксер за секој ден Машинско перење Ребрести делови на ракавите Капуљача Кенгур џеб Состав: 80% памук, 20 % полиестер.
Подетално

Nike Sportswear Repeat машкиот дуксер за секој ден ја комбинира вашата љубов кон омилениот материјал од руно и спортската мода. Nike Sportswear Repeat за постојана удобност секоја сезона. Освежете го вашиот изглед со минималистичкиот стил. Меката и удобна ткаенина што ја обожавате е украсена со Swoosh детали, а овој класичен модел добива нова димензија во естетиката. Капуљачата со учкур обезбедува покриеност која се прилагодува на личните потреби и обемот на главата. Кенгурск џебот е одлично место за загревање на рацете или складирање на основните ситници. Ребрестите делови на ракавите ги спречуваат несаканите поместувања додека вие сте во движење.
Спецификации:

 • Машки дуксер за секој ден
 • Машинско перење
 • Ребрести делови на ракавите
 • Капуљача
 • Кенгур џеб
 • Состав: 80% памук, 20 % полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош