за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike M NSW SP FLC HOODIE BB
Код на производ: FN0247-104
Nike

Nike M NSW SP FLC HOODIE BB

Код на производ: FN0247-104
4.790 ДЕН
4.790 ДЕН
4.071 ДЕН
Заштеда: 719 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
  • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DD5925-010
3.534 ДЕН
Заштеда 40%
5.890 ДЕН
Додај во кошничка
Nike M NSW SP FLC HOODIE BB
Дуксер
Nike M NSW SP FLC HOODIE BB