Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Sandra
CHAMPION Sandra
CHAMPION Sandra
CHAMPION Sandra
CHAMPION Sandra
CHAMPION Sandra
CHAMPION Sandra
CHAMPION Sandra
Женска јакна
Код на производ:
(CHA223F500-52)
CHAMPION

CHAMPION Sandra

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на Sport Vision online shop издвоивме производи на кои можеш да искористиш дополнителен попуст од 20% при купување на два или повеќе производи.

Побрзај, вметни ги во корпичка омилените модели и попустот ќе биде автоматски пресметан.

Акцијата важи до 29. септември.

Комплетната понуда можете да ја погледнете ТУКА.

Претходна цена
8.190 ДЕН
Моментална цена
8.190 ДЕН
Моментална цена
8.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 18
 • 20 20
 • 22 22
 • 24 24
 • 26 26
 • 28 28
 • 30 30
 • 32 32
 • 34 XS
 • 36 S
 • 38 M
 • 40 L
 • 42 XL
 • 44 44
 • 46 46
 • 48 48
 • 50 50
 • 52 52
 • 54 54
 • 56 56
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion SANDRA е женска јакна со капуљача, пространа и топла за прошетки во студените есенски и зимски денови. Бидете стоплени без да ја изоставувате удобноста, бидејќи оваа јакна се одликува со широк крој и лежерен стил. Сите потребни ситници можете да ги ставите во страничните џебови, а по потреба можете да ги загреете ладните раце во нив. Пространата и топла капуљача лесно се персонализира. Отвореноста на јакната лесно се регулира со патент по целата должина на јакната. Изработена е од полиестер и ќе биде вашиот најдобар сојузник во студените денови. Добијте ја вашата дневна доза на Champion стил и удобност со оваа функционална и топла женска јакна. Спецификација: Женска јакна со капуљача Странични џебови Состав: 100% полиестер Патент.
Подетално

Champion SANDRA е женска јакна со капуљача, пространа и топла за прошетки во студените есенски и зимски денови. Бидете стоплени без да ја изоставувате удобноста, бидејќи оваа јакна се одликува со широк крој и лежерен стил. Сите потребни ситници можете да ги ставите во страничните џебови, а по потреба можете да ги загреете ладните раце во нив. Пространата и топла капуљача лесно се персонализира. Отвореноста на јакната лесно се регулира со патент по целата должина на јакната. Изработена е од полиестер и ќе биде вашиот најдобар сојузник во студените денови. Добијте ја вашата дневна доза на Champion стил и удобност со оваа функционална и топла женска јакна.
Спецификација:

 • Женска јакна со капуљача
 • Странични џебови
 • Состав: 100% полиестер
 • Патент

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34 XS
  36 S
  38 M
  40 L
  42 XL
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош