за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
CHAMPION LADY CAPSUL
CHAMPION LADY CAPSUL
CHAMPION LADY CAPSUL
CHAMPION LADY CAPSUL
CHAMPION LADY CAPSUL
CHAMPION LADY CAPSUL
CHAMPION LADY CAPSUL
CHAMPION LADY CAPSUL
CHAMPION LADY CAPSUL
CHAMPION LADY CAPSUL
Код на производ: CHA233F504-01
CHAMPION

CHAMPION LADY CAPSUL

Код на производ: CHA233F504-01
CHAMPION LADY OVERSIZE женската oversize lifestyle јакна со капуљача ќе стане ваш најдобар пријател во постудените денови. Оваа женска широка јакна OVERSIZE со еластичен дел ракави, висока јака и предни џебови за безбедно складирање на ситници има се што ви треба во функционална јакна. Високата јака и пространата капуљача обезбедуваат совршено покривање и оставаат впечаток на пријатно и топло гушкање. Логото CHAMPION јасно зборува за љубовта кон брендот. Спецификација: Женска oversize lifestyle јакна Патент со целосна должина Висока јака Еластичен дел на ракавите.
9.890 ДЕН
9.890 ДЕН
4.945 ДЕН
Заштеда: 4.945 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 34 XS
 • 38 M
 • 40 L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

CHAMPION LADY OVERSIZE женската oversize lifestyle јакна со капуљача ќе стане ваш најдобар пријател во постудените денови. Оваа женска широка јакна OVERSIZE со еластичен дел ракави, висока јака и предни џебови за безбедно складирање на ситници има се што ви треба во функционална јакна. Високата јака и пространата капуљача обезбедуваат совршено покривање и оставаат впечаток на пријатно и топло гушкање. Логото CHAMPION јасно зборува за љубовта кон брендот.
Спецификација:

 • Женска oversize lifestyle јакна
 • Патент со целосна должина
 • Висока јака
 • Еластичен дел на ракавите

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни

  Комплетирајте outfit

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики S11421-KK001
  Prosecna ocena:
  ocene
  4
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.003 ДЕН
  Заштеда 30%
  4.290 ДЕН
  Додај во кошничка
  Големина
  36
  37
  38
  39
  40

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна CHA233F502-19
  4.645 ДЕН
  Заштеда 50%
  9.290 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна CHA233F506-01
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  5.145 ДЕН
  Заштеда 50%
  10.290 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна CHA233F506-3V
  Prosecna ocena:
  ocene
  2
  ocene
  2
  5.145 ДЕН
  Заштеда 50%
  10.290 ДЕН
  Додај во кошничка
  CHAMPION LADY CAPSUL
  Јакна
  CHAMPION LADY CAPSUL