Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Basic
CHAMPION Basic
CHAMPION Basic
CHAMPION Basic
CHAMPION Basic
CHAMPION Basic
CHAMPION Basic
CHAMPION Basic
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(CHA213M126-01)
CHAMPION

CHAMPION Basic

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на Sport Vision online shop издвоивме производи на кои можеш да искористиш дополнителен попуст од 20% при купување на два или повеќе производи.

Побрзај, вметни ги во корпичка омилените модели и попустот ќе биде автоматски пресметан.

Акцијата важи до 29. септември.

Комплетната понуда можете да ја погледнете ТУКА.

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion BASIC се долен дел машки тренерки кои комбинираат класичен спортски стил со модерен комфор. Ткаенината од која се направени ви обезбедува целосна слобода на движење и овозможува лесно и слободно движење. Направени се со големо учество на памук и во допир со вашата кожа ќе ви ја обезбедат пријатноста и удобноста кои ги заслужувате. Еластичниот појас овозможува одлично вклопување и лесна персонализација. Еластичните манжетни на ногавиците го спречуваат продирањето на студениот воздух и ги истакнуваат вашите нови Champion патики. Без разлика дали сакате да се одморите и да се опуштите или сте подготвени за ден полн со активност, овие Champion BASIC долен дел тренерки се вашиот идеален сојузник за секоја пригода. Спецификација: Машки долен дел тренерки Еластичен појас Состав: 73% памук, 21% полиестер и 6% вискоза Еластични делови на ногавиците.
Подетално

Champion BASIC се долен дел машки тренерки кои комбинираат класичен спортски стил со модерен комфор. Ткаенината од која се направени ви обезбедува целосна слобода на движење и овозможува лесно и слободно движење. Направени се со големо учество на памук и во допир со вашата кожа ќе ви ја обезбедат пријатноста и удобноста кои ги заслужувате. Еластичниот појас овозможува одлично вклопување и лесна персонализација. Еластичните манжетни на ногавиците го спречуваат продирањето на студениот воздух и ги истакнуваат вашите нови Champion патики. Без разлика дали сакате да се одморите и да се опуштите или сте подготвени за ден полн со активност, овие Champion BASIC долен дел тренерки се вашиот идеален сојузник за секоја пригода.
Спецификација:

 • Машки долен дел тренерки
 • Еластичен појас
 • Состав: 73% памук, 21% полиестер и 6% вискоза
 • Еластични делови на ногавиците

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош