Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Therma-FIT
NIKE Therma-FIT
NIKE Therma-FIT
NIKE Therma-FIT
NIKE Therma-FIT
NIKE Therma-FIT
NIKE Therma-FIT
NIKE Therma-FIT
Машки дуксер
Код на производ:
(DQ4840-010)
NIKE

NIKE Therma-FIT

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Therma-Fit машкиот дуксер со капуљача за фитнес ви ја обезбедува потребната топлина за време на тренинг. Супер мекиот фротир дава чувство на удобност додека ја подигате вашата рутина на вежбање на повисоко ниво. Прилагодливата капуљача ви обезбедува дополнителна покриеност. Кројот на моделот ви овозможува непречени движења. Технологијата Therma-Fit помага во регулирање и одржување на природната температура на вашето тело дури и кога вежбате на студено време. Џебот со патент на левата рака е одличен моден детал, а воедно е функционален, ви овозможува да складирате клуч или платежна картичка. Спецификација: Машки дуксер со капуљачаза фитнес Џебови Капуљача Therma-Fit технологија Состав: 100% полиестер.
Подетално

Nike Therma-Fit машкиот дуксер со капуљача за фитнес ви ја обезбедува потребната топлина за време на тренинг. Супер мекиот фротир дава чувство на удобност додека ја подигате вашата рутина на вежбање на повисоко ниво. Прилагодливата капуљача ви обезбедува дополнителна покриеност. Кројот на моделот ви овозможува непречени движења. Технологијата Therma-Fit помага во регулирање и одржување на природната температура на вашето тело дури и кога вежбате на студено време. Џебот со патент на левата рака е одличен моден детал, а воедно е функционален, ви овозможува да складирате клуч или платежна картичка.
Спецификација:

 • Машки дуксер со капуљачаза фитнес
 • Џебови
 • Капуљача
 • Therma-Fit технологија
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош