за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
The North Face DREW PEAK
The North Face DREW PEAK
The North Face DREW PEAK
The North Face DREW PEAK
The North Face DREW PEAK
The North Face DREW PEAK
The North Face DREW PEAK
The North Face DREW PEAK
The North Face DREW PEAK
The North Face DREW PEAK
Код на производ: NF0A3S4GJK31
The North Face

The North Face DREW PEAK

Код на производ: NF0A3S4GJK31
4.990 ДЕН
4.990 ДЕН
4.242 ДЕН
Заштеда: 748 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд The North Face
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер NF0A7X2TN3N1
3.244 ДЕН
Заштеда 35%
4.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер NF0A3S4GI0H1
3.049 ДЕН
Заштеда 35%
4.690 ДЕН
Додај во кошничка
The North Face DREW PEAK
Дуксер
The North Face DREW PEAK