Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(HL6924)
adidas

adidas Essentials

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
3.188 ДЕН
Моментална цена
3.188 ДЕН
Моментална цена
3.188 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Essentials се lifestyle, машки долен дел тренерки со еластични манжетни. Тренерки кои овозможуваат неверојатна удобност во секој сегмент. Без разлика дали лежите на каучот или одите на тренинг, тие се идеалниот избор за вас. Еластичниот појас со учкур можете да го прилагодите на вашето тело. Страничните џебови се одличен избор за складирање на сите потребни ситници, како што се слушалки, телефон и клучеви. adidas логото го додава целокупниот модерен изглед на овој модел. Спецификација:Машки долен дел тренеркиЕластичен појасСтранични џебовиadidas логоЕластични делови на ногавицитеСостав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Essentials се lifestyle, машки долен дел тренерки со еластични манжетни. Тренерки кои овозможуваат неверојатна удобност во секој сегмент. Без разлика дали лежите на каучот или одите на тренинг, тие се идеалниот избор за вас. Еластичниот појас со учкур можете да го прилагодите на вашето тело. Страничните џебови се одличен избор за складирање на сите потребни ситници, како што се слушалки, телефон и клучеви. adidas логото го додава целокупниот модерен изглед на овој модел.
Спецификација:

 • Машки долен дел тренерки
 • Еластичен појас
 • Странични џебови
 • adidas лого
 • Еластични делови на ногавиците
 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош