за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas M Z.N.E. PR PT
adidas M Z.N.E. PR PT
adidas M Z.N.E. PR PT
adidas M Z.N.E. PR PT
adidas M Z.N.E. PR PT
adidas M Z.N.E. PR PT
adidas M Z.N.E. PR PT
adidas M Z.N.E. PR PT
Код на производ: IN5103
adidas

adidas M Z.N.E. PR PT

Код на производ: IN5103
Код на производителот: IKU95
5.488 ДЕН
5.488 ДЕН
3.567 ДЕН
Заштеда: 1.921 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Sportswear

Последна оценка на производот

Прикажаните оценки се преземени исклучиво од корисници кои го купиле производот.
Petar
Petar
06.05.2024. 10:06
5

Слични производи

adidas M Z.N.E. PR PT
Долен дел тренерки
adidas M Z.N.E. PR PT