Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR ARMOUR HIGH CROSSBACK BRA
UNDER ARMOUR ARMOUR HIGH CROSSBACK BRA
UNDER ARMOUR ARMOUR HIGH CROSSBACK BRA
UNDER ARMOUR ARMOUR HIGH CROSSBACK BRA
UNDER ARMOUR ARMOUR HIGH CROSSBACK BRA
UNDER ARMOUR ARMOUR HIGH CROSSBACK BRA
UNDER ARMOUR ARMOUR HIGH CROSSBACK BRA
UNDER ARMOUR ARMOUR HIGH CROSSBACK BRA
Спортски градник
Код на производ:
(1355109-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR ARMOUR HIGH CROSSBACK BRA

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 30C 30C
 • 30B 30B
 • 30D 30D
 • 30DD 30DD
 • 32B 32B
 • 32C 32C
 • 32D 32D
 • 32DD 32DD
 • 34A 34A
 • 34B 34B
 • 34C 34C
 • 34D 34D
 • 36A 36A
 • 36B 36B
 • 36C 36C
 • 36D 36D
 • 38A 38A
 • 38B 38B
 • 38C 38C
 • 38D 38D
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Градник
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош