за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Under Armour CROSSBACK MID BRA
Код на производ: 1361034-560
Under Armour

Under Armour CROSSBACK MID BRA

Код на производ: 1361034-560
1.990 ДЕН
1.990 ДЕН
1.691 ДЕН
Заштеда: 299 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • SM S
  • MD M
  • LG L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Градник
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд Under Armour
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Градник 1369026-002
3.221 ДЕН
Заштеда 15%
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Градник 1376866-697
3.752 ДЕН
Заштеда 20%
4.690 ДЕН
Додај во кошничка
Under Armour CROSSBACK MID BRA
Градник
Under Armour CROSSBACK MID BRA