Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
Машки дуксер
Код на производ:
(BV2973-410)
NIKE

NIKE Sportswear Club Fleece

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
2.843 ДЕН
Заштеда: 947 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Club Fleece е машки lifestyle дуксер кој носи целодневна удобност со веќе испробан спортски стил. Има класичен крој и е многу удобен. Мекиот материјал носи удобност во контакт со кожата и ви овозможува оптимална топлина во текот на студените есенски и зимски денови. Без разлика дали сте спортист или едноставно сакате неприкосновен спортски стил, овој Nike Sportswear Club Fleece машки дуксер е вистинскиот избор за вас. Спецификација: Машки дуксер - lifestyle Стандарден крој Дозволено перење во машина Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Nike Sportswear Club Fleece е машки lifestyle дуксер кој носи целодневна удобност со веќе испробан спортски стил. Има класичен крој и е многу удобен. Мекиот материјал носи удобност во контакт со кожата и ви овозможува оптимална топлина во текот на студените есенски и зимски денови. Без разлика дали сте спортист или едноставно сакате неприкосновен спортски стил, овој Nike Sportswear Club Fleece машки дуксер е вистинскиот избор за вас.
Спецификација:

 • Машки дуксер - lifestyle
 • Стандарден крој
 • Дозволено перење во машина
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош