Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Nike Sportswear Tech
NIKE Nike Sportswear Tech
NIKE Nike Sportswear Tech
NIKE Nike Sportswear Tech
NIKE Nike Sportswear Tech
NIKE Nike Sportswear Tech
Машки дуксер
Код на производ:
(CU4485-410)
NIKE

NIKE Nike Sportswear Tech

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
9.490 ДЕН
Моментална цена
9.490 ДЕН
Цена со попуст
7.118 ДЕН
Заштеда: 2.372 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Tech е дуксер-јакна за мажи. Многу е удобен и практичен за секојдневно носење при ладно и влажно време. Врвниот дизајн е комбиниран со спортска функционалност. Nike ткаенината, од која е направен дуксерот, ја задржува топлината блиску до вашето тело. Високата крагна, големиот џеб со патент на градите и дискретното Nike брендирање се детали кои придонесуваат за атрактивниот изглед на овој дуксер. Сигурно ќе се чувствувате топло и удобно во текот на денот. Овој дуксер-јакна е одличен избор за сите вас кои го сакате урбаниот стил на облекување и вистинскиот уличен ритам.Спецификација: Состав: 100% полиестер Машки дуксер – lifestyle Дозволено перење во машина за перење Боја: црна.
Подетално

Nike Sportswear Tech е дуксер-јакна за мажи. Многу е удобен и практичен за секојдневно носење при ладно и влажно време. Врвниот дизајн е комбиниран со спортска функционалност. Nike ткаенината, од која е направен дуксерот, ја задржува топлината блиску до вашето тело. Високата крагна, големиот џеб со патент на градите и дискретното Nike брендирање се детали кои придонесуваат за атрактивниот изглед на овој дуксер. Сигурно ќе се чувствувате топло и удобно во текот на денот. Овој дуксер-јакна е одличен избор за сите вас кои го сакате урбаниот стил на облекување и вистинскиот уличен ритам.
Спецификација:

 • Состав: 100% полиестер
 • Машки дуксер – lifestyle
 • Дозволено перење во машина за перење
 • Боја: црна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош