Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Машки дуксер
Код на производ:
(DM2274-010)
NIKE

NIKE Sportswear

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear е машки дуксер совршен за секој ден. Овој машки дуксер е изработен од француски фротир и се одликува со класичен кро. Францускиот фротир обезбедува пријатно чувство, топлина и мекост при контакт со вашата кожа. Печатените графики се меки и мазни. Еластичните делови на ракавите и околу половината обезбедуваат удобност, а предниот џеб нуди можност за брзо складирање на телефонот, картичките или клучевите. Спецификација: Машки lifestyle дуксер Модел: Standard fit за опуштено, лесно чувство Еластични делови на ракавите и околу половината Преден џеб Материјал: 80% памук / 20% полиестер.
Подетално

Nike Sportswear е машки дуксер совршен за секој ден. Овој машки дуксер е изработен од француски фротир и се одликува со класичен кро. Францускиот фротир обезбедува пријатно чувство, топлина и мекост при контакт со вашата кожа. Печатените графики се меки и мазни. Еластичните делови на ракавите и околу половината обезбедуваат удобност, а предниот џеб нуди можност за брзо складирање на телефонот, картичките или клучевите.
Спецификација:

 • Машки lifestyle дуксер
 • Модел: Standard fit за опуштено, лесно чувство
 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Преден џеб
 • Материјал: 80% памук / 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош