Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Brooklyn Nets
NIKE Brooklyn Nets
NIKE Brooklyn Nets
NIKE Brooklyn Nets
Машка маица
Код на производ:
(DA5913-060)
NIKE

NIKE Brooklyn Nets

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Цена со попуст
1.672 ДЕН
Заштеда: 418 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Претставете го на сите со вашиот омилен тим додека гордо ја носите Brooklyn Nets машката маица за кошарка. Лесна и удобна, оваа маица ви дава чувство на совршена удобност. Изработена е од плетена ткаенина со Dri-FIT технологија која ја упива потта од кожата и ви помага да останете суви и свежи. Спецификација: Standard fit Може да се пере во машина за перење Состав: 100% полиестер.
Подетално

Претставете го на сите со вашиот омилен тим додека гордо ја носите Brooklyn Nets машката маица за кошарка. Лесна и удобна, оваа маица ви дава чувство на совршена удобност. Изработена е од плетена ткаенина со Dri-FIT технологија која ја упива потта од кожата и ви помага да останете суви и свежи.
Спецификација:

 • Standard fit
 • Може да се пере во машина за перење
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош