Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jordan Essentials
NIKE Jordan Essentials
NIKE Jordan Essentials
NIKE Jordan Essentials
NIKE Jordan Essentials
NIKE Jordan Essentials
NIKE Jordan Essentials
NIKE Jordan Essentials
Машки дуксер
Код на производ:
(DA9810-222)
NIKE

NIKE Jordan Essentials

Претходна цена
5.090 ДЕН
Моментална цена
5.090 ДЕН
Цена со попуст
4.072 ДЕН
Заштеда: 1.018 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike x Jordan Essentials е машки дуксер, модно парче што ќе ви пружи сигурност во секоја прилика во која ќе се најдете во текот на денот. Дуксерот се прицврстува со помош на патент, и со тоа ќе ви обезбеди удобност и оптимална покриеност. Изработен е од мек материјал, кој ви гарантира удобност и чувство на мекост при носење. Големата капуљача со прилагодливи учкур зрачи со лежерен, опуштен стил. На ракавот е извезен потписот на Мајкл Џордан, додека на градите е распослано Jumpman логото. Спецификација: Машки дуксер Стандарден крој Потпис на Мајкл Џордан на ракавот Jumpman лого на градите Капуљача со учкури Патент со целосна должина Машинско перење Кенгур џебови Состав: 82% памук, 18% полиестер.
Подетално

Nike x Jordan Essentials е машки дуксер, модно парче што ќе ви пружи сигурност во секоја прилика во која ќе се најдете во текот на денот. Дуксерот се прицврстува со помош на патент, и со тоа ќе ви обезбеди удобност и оптимална покриеност. Изработен е од мек материјал, кој ви гарантира удобност и чувство на мекост при носење. Големата капуљача со прилагодливи учкур зрачи со лежерен, опуштен стил. На ракавот е извезен потписот на Мајкл Џордан, додека на градите е распослано Jumpman логото.
Спецификација:

 • Машки дуксер
 • Стандарден крој
 • Потпис на Мајкл Џордан на ракавот
 • Jumpman лого на градите
 • Капуљача со учкури
 • Патент со целосна должина
 • Машинско перење
 • Кенгур џебови
 • Состав: 82% памук, 18% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош