Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas ESSENTIALS TIGER CAMO
adidas ESSENTIALS TIGER CAMO
adidas ESSENTIALS TIGER CAMO
adidas ESSENTIALS TIGER CAMO
adidas ESSENTIALS TIGER CAMO
adidas ESSENTIALS TIGER CAMO
adidas ESSENTIALS TIGER CAMO
adidas ESSENTIALS TIGER CAMO
adidas ESSENTIALS TIGER CAMO
adidas ESSENTIALS TIGER CAMO
Код на производ:
(HE4378)
adidas

adidas ESSENTIALS TIGER CAMO

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.988 ДЕН
Моментална цена
1.988 ДЕН
Моментална цена
1.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ESSENTIALS TIGER CAMO машкиот lifestyle шорц се направени од пријатна мешавина од памук, која обезбедува целодневна удобност. Одморете се од денешниот тренинг. Одморете се денес и утре ќе станете посилни. adidas ESSENTIALS TIGER CAMO машкиот шорц е направен од рециклиран материјал, како дел од амбицијата на adidas да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Модел: Regular fit Еластичен прилагодлив ремен појас Странични џебови Француски фротир Состав: 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза .
Подетално

adidas ESSENTIALS TIGER CAMO машкиот lifestyle шорц се направени од пријатна мешавина од памук, која обезбедува целодневна удобност. Одморете се од денешниот тренинг. Одморете се денес и утре ќе станете посилни. adidas ESSENTIALS TIGER CAMO машкиот шорц е направен од рециклиран материјал, како дел од амбицијата на adidas да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Модел: Regular fit
 • Еластичен прилагодлив ремен појас
 • Странични џебови
 • Француски фротир
 • Состав: 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош