Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Icon
adidas Icon
adidas Icon
adidas Icon
adidas Icon
adidas Icon
adidas Icon
adidas Icon
adidas Icon
adidas Icon
Машки дуксер
Код на производ:
(HC5247)
adidas

adidas Icon

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
4.688 ДЕН
Моментална цена
4.688 ДЕН
Моментална цена
4.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ICONS е машки дуксер со капуљача. Многу е удобен и пријатен за носење. Дуксерот е изработен од памук и рециклиран полиестер. Дизајниран е со карактеристични adidas линии. Патентот се протега по целата должина на дуксерот. Можете да ги загреете рацете во топлите џебови или да ги ставите потребните ситници. Брендот adidas ви го гарантира најдобриот можен квалитет. Спецификација: Regular fit Состав: 52% памук, 48% полиестер Дозволено перење во машина .
Подетално

adidas ICONS е машки дуксер со капуљача. Многу е удобен и пријатен за носење. Дуксерот е изработен од памук и рециклиран полиестер. Дизајниран е со карактеристични adidas линии. Патентот се протега по целата должина на дуксерот. Можете да ги загреете рацете во топлите џебови или да ги ставите потребните ситници. Брендот adidas ви го гарантира најдобриот можен квалитет.
Спецификација:

 • Regular fit
 • Состав: 52% памук, 48% полиестер
 • Дозволено перење во машина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош