Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Jordan Essential Fleece Full-Zip
NIKE Jordan Essential Fleece Full-Zip
NIKE Jordan Essential Fleece Full-Zip
NIKE Jordan Essential Fleece Full-Zip
NIKE Jordan Essential Fleece Full-Zip
NIKE Jordan Essential Fleece Full-Zip
NIKE Jordan Essential Fleece Full-Zip
NIKE Jordan Essential Fleece Full-Zip
Машки дуксер
Код на производ:
(DA9810-010)
NIKE

NIKE Jordan Essential Fleece Full-Zip

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
5.090 ДЕН
Моментална цена
5.090 ДЕН
Цена со попуст
3.752 ДЕН
Заштеда: 1.338 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Jordan Essential Fleece Full-Zip е машки дуксер со уникатен потпис на Џордан. Освежете ги секојдневните комбинации со ова модерно спортско парче од новата колекција на Џордан. Дуксерот е изработен од квалитетен и мек материјал со висока содржина на памук, за да ви даде топлина и удобност. Капуљачата е обложена со исклучително пријатна ткаенина, за дополнителна топлина и покриеност, а се прилагодува со помош на еластична врвка. Кенгур џебот во предниот дел нуди доволно простор за сите потребни ситници. Спецификација: Машки дуксер – lifestyle Jordan стандарден крој Прилагодлива капуљача Кенгур џеб Дозволено перење во машина Состав: 82 % памук, 18% полиестер.
Подетално

Nike Jordan Essential Fleece Full-Zip е машки дуксер со уникатен потпис на Џордан. Освежете ги секојдневните комбинации со ова модерно спортско парче од новата колекција на Џордан. Дуксерот е изработен од квалитетен и мек материјал со висока содржина на памук, за да ви даде топлина и удобност. Капуљачата е обложена со исклучително пријатна ткаенина, за дополнителна топлина и покриеност, а се прилагодува со помош на еластична врвка. Кенгур џебот во предниот дел нуди доволно простор за сите потребни ситници.
Спецификација:

 • Машки дуксер – lifestyle
 • Jordan стандарден крој
 • Прилагодлива капуљача
 • Кенгур џеб
 • Дозволено перење во машина
 • Состав: 82 % памук, 18% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike Jordan Essential Fleece Full-Zip е машки дуксер со уникатен потпис на Џордан. Освежете ги секојдневните комбинации со ова модерно спортско парче од новата колекција на Џордан. Дуксерот е изработен од квалитетен и мек материјал со висока содржина на памук, за да ви даде топлина и удобност. Капуљачата е обложена со исклучително пријатна ткаенина, за дополнителна топлина и покриеност, а се прилагодува со помош на еластична врвка. Кенгур џебот во предниот дел нуди доволно простор за сите потребни ситници.
  Спецификација:

 • Машки дуксер – lifestyle
 • Jordan стандарден крој
 • Прилагодлива капуљача
 • Кенгур џеб
 • Дозволено перење во машина
 • Состав: 82 % памук, 18% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош