Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Dri-FIT Kylian Mbappé Pullover
NIKE Dri-FIT Kylian Mbappé Pullover
NIKE Dri-FIT Kylian Mbappé Pullover
NIKE Dri-FIT Kylian Mbappé Pullover
NIKE Dri-FIT Kylian Mbappé Pullover
NIKE Dri-FIT Kylian Mbappé Pullover
Детски дуксер
Код на производ:
(DA5613-010)
NIKE

NIKE Dri-FIT Kylian Mbappé Pullover

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.712 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 7-8г.
 • YSM *
 • SM *
 • S 8-9г.
 • YMD *
 • MD *
 • M 10-11г.
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Kylian Mbappé е детски дуксер за фудбал инспириран од Килијан Мбапе, актуелниот играч на PSG. Дизајниран е за момчиња кои внимателно следат и играат фудбал и живеат спортски живот во потполност, и на кои удобноста им е на прво место. Благодарение на Dri-FIT технологијата, материјал кој ја впива потта и брзо ја суши, овој дуксер со капуљача есовршен избор за секојдневен тренинг, но и за слободни активности. Дизајнерските детали се инспирирани од експлозивната брзина и легендарната игра на Килијан Мбапе. Спецификација: Детски дуксер за фудбал Стандарден крој за удобност Дозволено перење во машина Состав: 100% полиестер.
Подетално

Kylian Mbappé е детски дуксер за фудбал инспириран од Килијан Мбапе, актуелниот играч на PSG. Дизајниран е за момчиња кои внимателно следат и играат фудбал и живеат спортски живот во потполност, и на кои удобноста им е на прво место. Благодарение на Dri-FIT технологијата, материјал кој ја впива потта и брзо ја суши, овој дуксер со капуљача есовршен избор за секојдневен тренинг, но и за слободни активности. Дизајнерските детали се инспирирани од експлозивната брзина и легендарната игра на Килијан Мбапе.
Спецификација:

 • Детски дуксер за фудбал
 • Стандарден крој за удобност
 • Дозволено перење во машина
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Основна поделба Текстил
  Пол Kids
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Kylian Mbappé е детски дуксер за фудбал инспириран од Килијан Мбапе, актуелниот играч на PSG. Дизајниран е за момчиња кои внимателно следат и играат фудбал и живеат спортски живот во потполност, и на кои удобноста им е на прво место. Благодарение на Dri-FIT технологијата, материјал кој ја впива потта и брзо ја суши, овој дуксер со капуљача есовршен избор за секојдневен тренинг, но и за слободни активности. Дизајнерските детали се инспирирани од експлозивната брзина и легендарната игра на Килијан Мбапе.
  Спецификација:

 • Детски дуксер за фудбал
 • Стандарден крој за удобност
 • Дозволено перење во машина
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Основна поделба Текстил
  Пол Kids
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош