Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas M FI 3S FZ
adidas M FI 3S FZ
adidas M FI 3S FZ
adidas M FI 3S FZ
adidas M FI 3S FZ
adidas M FI 3S FZ
adidas M FI 3S FZ
adidas M FI 3S FZ
adidas M FI 3S FZ
adidas M FI 3S FZ
Машки дуксер
Код на производ:
(H39780)
adidas

adidas M FI 3S FZ

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
4.288 ДЕН
Моментална цена
4.288 ДЕН
Цена со попуст
3.430 ДЕН
Заштеда: 858 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Соочете се со студените денови без ниту еден проблем секогаш кога ќе го облечете овој adidas дуксер со патент низ цела должиба. Нарушете го status quo, суптилно, но ефектно. Добропознатите 3 здебелени линии ве истакнуваат во толпата, без збор. Овој производ е направен со Primegreen, серија рециклирани материјали со високи перформанси. СПЕЦИФИКАЦИИ • Regular fit • Патент низ целата должина, прилагодлива капуљача со учкур • 57% памук, 30% рециклиран полиестер, 13% рециклиран памучен флис • Кенгур џебови • Ребрести делови на ракавите и половината • Primegreen Боја на производот: сива Код на прозводот: H39780 .
Подетално

Соочете се со студените денови без ниту еден проблем секогаш кога ќе го облечете овој adidas дуксер со патент низ цела должиба. Нарушете го status quo, суптилно, но ефектно. Добропознатите 3 здебелени линии ве истакнуваат во толпата, без збор. Овој производ е направен со Primegreen, серија рециклирани материјали со високи перформанси.

СПЕЦИФИКАЦИИ

• Regular fit

• Патент низ целата должина, прилагодлива капуљача со учкур

• 57% памук, 30% рециклиран полиестер, 13% рециклиран памучен флис

• Кенгур џебови

• Ребрести делови на ракавите и половината

• Primegreen

Боја на производот: сива

Код на прозводот: H39780

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Соочете се со студените денови без ниту еден проблем секогаш кога ќе го облечете овој adidas дуксер со патент низ цела должиба. Нарушете го status quo, суптилно, но ефектно. Добропознатите 3 здебелени линии ве истакнуваат во толпата, без збор. Овој производ е направен со Primegreen, серија рециклирани материјали со високи перформанси.

СПЕЦИФИКАЦИИ

• Regular fit

• Патент низ целата должина, прилагодлива капуљача со учкур

• 57% памук, 30% рециклиран полиестер, 13% рециклиран памучен флис

• Кенгур џебови

• Ребрести делови на ракавите и половината

• Primegreen

Боја на производот: сива

Код на прозводот: H39780

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер H21562
2.950 ДЕН
Заштеда 20%
3.688 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GN1879
3.430 ДЕН
Заштеда 20%
4.288 ДЕН
Помош