Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas WIP OH HOODIE
adidas WIP OH HOODIE
adidas WIP OH HOODIE
adidas WIP OH HOODIE
adidas WIP OH HOODIE
adidas WIP OH HOODIE
adidas WIP OH HOODIE
adidas WIP OH HOODIE
adidas WIP OH HOODIE
adidas WIP OH HOODIE
Женски дуксер
Код на производ:
(H24183)
adidas

adidas WIP OH HOODIE

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
5.488 ДЕН
Моментална цена
5.488 ДЕН
Цена со попуст
4.390 ДЕН
Заштеда: 1.098 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Чувствувајте се удобно и пријатно додека ги исполнувате вашите активности во adidas SPORTSWEAR OVERSIZE FLEECE женскиот дуксер. Каде и да го носите, бидете сигурни дека комбинацијата од широк крој и мека ткаенина ќе ви ја даде удобноста што ја заслужувате  AEROREADY технологијата ја регулира потта од кожата, давајќи ви чувство на свежина и пријатност. Се одликува со лежерен крој,  прилагодлива капуљача, спуштени раменици и простран преден џеб. Овој производ е направен од рециклиран материјал и е дел од амбициите на adidas да ја стопира употребата на пластичниот отпад. Спецификација: Женски дуксер со капуљача Лежерен крој Издолжен долен раб Ребрести делови на ракавите и појасот Кенгур џеб AEROREADY технологија Состав: 60% рeциклиран полиестер, 40% памук Боја: Црна .
Подетално

Чувствувајте се удобно и пријатно додека ги исполнувате вашите активности во adidas SPORTSWEAR OVERSIZE FLEECE женскиот дуксер. Каде и да го носите, бидете сигурни дека комбинацијата од широк крој и мека ткаенина ќе ви ја даде удобноста што ја заслужувате  AEROREADY технологијата ја регулира потта од кожата, давајќи ви чувство на свежина и пријатност. Се одликува со лежерен крој,  прилагодлива капуљача, спуштени раменици и простран преден џеб. Овој производ е направен од рециклиран материјал и е дел од амбициите на adidas да ја стопира употребата на пластичниот отпад.

Спецификација:

 • Женски дуксер со капуљача
 • Лежерен крој
 • Издолжен долен раб
 • Ребрести делови на ракавите и појасот
 • Кенгур џеб
 • AEROREADY технологија
 • Состав: 60% рeциклиран полиестер, 40% памук
 • Боја: Црна
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Чувствувајте се удобно и пријатно додека ги исполнувате вашите активности во adidas SPORTSWEAR OVERSIZE FLEECE женскиот дуксер. Каде и да го носите, бидете сигурни дека комбинацијата од широк крој и мека ткаенина ќе ви ја даде удобноста што ја заслужувате  AEROREADY технологијата ја регулира потта од кожата, давајќи ви чувство на свежина и пријатност. Се одликува со лежерен крој,  прилагодлива капуљача, спуштени раменици и простран преден џеб. Овој производ е направен од рециклиран материјал и е дел од амбициите на adidas да ја стопира употребата на пластичниот отпад.

Спецификација:

 • Женски дуксер со капуљача
 • Лежерен крој
 • Издолжен долен раб
 • Ребрести делови на ракавите и појасот
 • Кенгур џеб
 • AEROREADY технологија
 • Состав: 60% рeциклиран полиестер, 40% памук
 • Боја: Црна
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер H32527
2.950 ДЕН
Заштеда 20%
3.688 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер H07761
2.710 ДЕН
Заштеда 20%
3.388 ДЕН
Помош