Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Sportswear Swoosh
NIKE Sportswear Swoosh
NIKE Sportswear Swoosh
NIKE Sportswear Swoosh
NIKE Sportswear Swoosh
NIKE Sportswear Swoosh
NIKE Sportswear Swoosh
NIKE Sportswear Swoosh
Машки дуксер
Код на производ:
(DD6011-063)
NIKE

NIKE Sportswear Swoosh

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
5.090 ДЕН
Моментална цена
5.090 ДЕН
Цена со попуст
4.072 ДЕН
Заштеда: 1.018 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Swoosh машкиот дуксер со капуљача е идеален избор за сите љубители на спортот и спортскиот изглед во текот на постудените, зимски денови. Спојте го со омилениот долен дел тренерки и омилените патики и подготвени сте за акција. Направен од мек француски фротир, носи чувство на удобност и пријатност во текот на целиот ден. Овој машки lifestyle дуксер особено се издвојува поради неговиот специфичен дизајн, кој ќе придонесе за вашата автентичност и спортски стил. Спецификација: Машки дуксер - lifestyle Опуштен крој Прилагодлива капуљала Кенгур џебови Еластични делови на ракавите и околу половината Swoosh графика Состав: 80% памук, 20% полиестер .
Подетално

Nike Sportswear Swoosh машкиот дуксер со капуљача е идеален избор за сите љубители на спортот и спортскиот изглед во текот на постудените, зимски денови. Спојте го со омилениот долен дел тренерки и омилените патики и подготвени сте за акција. Направен од мек француски фротир, носи чувство на удобност и пријатност во текот на целиот ден. Овој машки lifestyle дуксер особено се издвојува поради неговиот специфичен дизајн, кој ќе придонесе за вашата автентичност и спортски стил.

Спецификација:

 • Машки дуксер - lifestyle
 • Опуштен крој
 • Прилагодлива капуљала
 • Кенгур џебови
 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Swoosh графика
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear Swoosh машкиот дуксер со капуљача е идеален избор за сите љубители на спортот и спортскиот изглед во текот на постудените, зимски денови. Спојте го со омилениот долен дел тренерки и омилените патики и подготвени сте за акција. Направен од мек француски фротир, носи чувство на удобност и пријатност во текот на целиот ден. Овој машки lifestyle дуксер особено се издвојува поради неговиот специфичен дизајн, кој ќе придонесе за вашата автентичност и спортски стил.

Спецификација:

 • Машки дуксер - lifestyle
 • Опуштен крој
 • Прилагодлива капуљала
 • Кенгур џебови
 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Swoosh графика
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош