Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE M NSW SPE+ FT FZ HOODIE HBR
NIKE M NSW SPE+ FT FZ HOODIE HBR
NIKE M NSW SPE+ FT FZ HOODIE HBR
NIKE M NSW SPE+ FT FZ HOODIE HBR
NIKE M NSW SPE+ FT FZ HOODIE HBR
NIKE M NSW SPE+ FT FZ HOODIE HBR
NIKE M NSW SPE+ FT FZ HOODIE HBR
NIKE M NSW SPE+ FT FZ HOODIE HBR
Машки дуксер
Код на производ:
(DD4724-010)
NIKE

NIKE M NSW SPE+ FT FZ HOODIE HBR

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
5.090 ДЕН
Моментална цена
5.090 ДЕН
Цена со попуст
4.072 ДЕН
Заштеда: 1.018 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Essentials дуксерот со капуљача дава свеж изглед на наследството на Futura преку впечатливата графика. Минималистичките блок бои на еластичните делови на ракавите, рабовите и на задниот дел го даваат автентичниот Nike изглед. Опуштениот крој, во комбинација со капуљачата, ви носи удобност и му дава на овој дуксер спортски изглед. Изработен е од мека ткаенина богата со памук, која овозможува чувство на удобност и комфор при целодневните активности. Контрастните графички елемени и препознатливото Nike брендирање му даваат софистициран, култен изглед на овој Sportswear Essentials машки дуксер. Спецификација: Машки дуксер – lifestyle Стандарден крој Прилагодлива капуљача Еластични делови на ракавите Патент низ цела должина Предни џебови Futura графика Swoosh лого Машинско перење Состав: 82% памук, 18% полиестер .
Подетално

Nike Sportswear Essentials дуксерот со капуљача дава свеж изглед на наследството на Futura преку впечатливата графика. Минималистичките блок бои на еластичните делови на ракавите, рабовите и на задниот дел го даваат автентичниот Nike изглед. Опуштениот крој, во комбинација со капуљачата, ви носи удобност и му дава на овој дуксер спортски изглед. Изработен е од мека ткаенина богата со памук, која овозможува чувство на удобност и комфор при целодневните активности. Контрастните графички елемени и препознатливото Nike брендирање му даваат софистициран, култен изглед на овој Sportswear Essentials машки дуксер.

Спецификација:

 • Машки дуксер – lifestyle
 • Стандарден крој
 • Прилагодлива капуљача
 • Еластични делови на ракавите
 • Патент низ цела должина
 • Предни џебови
 • Futura графика
 • Swoosh лого
 • Машинско перење
 • Состав: 82% памук, 18% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear Essentials дуксерот со капуљача дава свеж изглед на наследството на Futura преку впечатливата графика. Минималистичките блок бои на еластичните делови на ракавите, рабовите и на задниот дел го даваат автентичниот Nike изглед. Опуштениот крој, во комбинација со капуљачата, ви носи удобност и му дава на овој дуксер спортски изглед. Изработен е од мека ткаенина богата со памук, која овозможува чувство на удобност и комфор при целодневните активности. Контрастните графички елемени и препознатливото Nike брендирање му даваат софистициран, култен изглед на овој Sportswear Essentials машки дуксер.

Спецификација:

 • Машки дуксер – lifestyle
 • Стандарден крој
 • Прилагодлива капуљача
 • Еластични делови на ракавите
 • Патент низ цела должина
 • Предни џебови
 • Futura графика
 • Swoosh лого
 • Машинско перење
 • Состав: 82% памук, 18% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош