Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas M FI WTR PANT
adidas M FI WTR PANT
adidas M FI WTR PANT
adidas M FI WTR PANT
adidas M FI WTR PANT
adidas M FI WTR PANT
adidas M FI WTR PANT
adidas M FI WTR PANT
adidas M FI WTR PANT
adidas M FI WTR PANT
Машки панталони
Код на производ:
(H33555)
adidas

adidas M FI WTR PANT

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална цена
3.688 ДЕН
Цена со попуст
2.950 ДЕН
Заштеда: 738 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Започнете го денот со стил. Облечете ги овие adidas панталони и бидете забележани каде и да одите. Дополнително, носејќи ги допринесувате за поздрава планета, бидејќи панталоните се направени од Primegreen, серија рециклирани материјали, како дел од иницијативата на adidas да се стави крај на пластичниот отпад. СПЕЦИФИКАЦИИ • Slim fit • Еластичен појас со учкур • 57% памук, 30% рециклиран полиестер, 13% рециклиран памучен флис • Заден џеб со патент • Ребрести манжетни • Primegreen • Боја на производот: Зелена • Код на производот: H33555 .
Подетално

Започнете го денот со стил. Облечете ги овие adidas панталони и бидете забележани каде и да одите. Дополнително, носејќи ги допринесувате за поздрава планета, бидејќи панталоните се направени од Primegreen, серија рециклирани материјали, како дел од иницијативата на adidas да се стави крај на пластичниот отпад.

СПЕЦИФИКАЦИИ

• Slim fit

• Еластичен појас со учкур

• 57% памук, 30% рециклиран полиестер, 13% рециклиран памучен флис

• Заден џеб со патент

• Ребрести манжетни

• Primegreen

• Боја на производот: Зелена

• Код на производот: H33555

Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Започнете го денот со стил. Облечете ги овие adidas панталони и бидете забележани каде и да одите. Дополнително, носејќи ги допринесувате за поздрава планета, бидејќи панталоните се направени од Primegreen, серија рециклирани материјали, како дел од иницијативата на adidas да се стави крај на пластичниот отпад.

СПЕЦИФИКАЦИИ

• Slim fit

• Еластичен појас со учкур

• 57% памук, 30% рециклиран полиестер, 13% рециклиран памучен флис

• Заден џеб со патент

• Ребрести манжетни

• Primegreen

• Боја на производот: Зелена

• Код на производот: H33555

Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
4.390 ДЕН
Заштеда 20%
5.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.910 ДЕН
Заштеда 20%
4.888 ДЕН
Помош