за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Z.N.E.
adidas Z.N.E.
adidas Z.N.E.
adidas Z.N.E.
adidas Z.N.E.
adidas Z.N.E.
adidas Z.N.E.
adidas Z.N.E.
Код на производ: IS1874
adidas

adidas Z.N.E.

Код на производ: IS1874
Код на производителот: KLT35
adidas Z.N.E. се женски lifestyle тренерки за целодневна удобност. adidas тренерки кои ќе ги придружува вашите движења од утро во зен состојба до вечерно излегување. Џебовите со патент ви даваат простор за удобно складирање на вашите основни работи, додека ребрестите ластици ги задржуваат краевите на своето место, без разлика каква активност имате. Технологијата WIND.RDY обезбедува исклучителна отпорност на ветер, па оставете го денот да помине како што сака, бидејќи овие тренерки ќе ве заштитат од студените временски услови. Тренерките се направени од најмалку 70% рециклирани материјали. Спецификација: Женски тренерки Стандарден крој Џебови со патент Ластици WIND.RDY технологија Состав: 88% рециклиран полиестер, 12% еластин.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

4.888 ДЕН
4.888 ДЕН
3.422 ДЕН
Заштеда: 1.466 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Z.N.E. се женски lifestyle тренерки за целодневна удобност. adidas тренерки кои ќе ги придружува вашите движења од утро во зен состојба до вечерно излегување. Џебовите со патент ви даваат простор за удобно складирање на вашите основни работи, додека ребрестите ластици ги задржуваат краевите на своето место, без разлика каква активност имате. Технологијата WIND.RDY обезбедува исклучителна отпорност на ветер, па оставете го денот да помине како што сака, бидејќи овие тренерки ќе ве заштитат од студените временски услови. Тренерките се направени од најмалку 70% рециклирани материјали. Спецификација:

 • Женски тренерки
 • Стандарден крој
 • Џебови со патент
 • Ластици
 • WIND.RDY технологија
 • Состав: 88% рециклиран полиестер, 12% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas Z.N.E.
  Долен дел тренерки
  adidas Z.N.E.