Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas ESSENTIALS LOGO
adidas ESSENTIALS LOGO
adidas ESSENTIALS LOGO
adidas ESSENTIALS LOGO
adidas ESSENTIALS LOGO
adidas ESSENTIALS LOGO
adidas ESSENTIALS LOGO
adidas ESSENTIALS LOGO
adidas ESSENTIALS LOGO
adidas ESSENTIALS LOGO
Код на производ:
(H14655)
adidas

adidas ESSENTIALS LOGO

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.541 ДЕН
Заштеда: 847 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Дозволете му на светот да ја види вашата единствена перспектива на животот. Овој adidas дуксер го става вашиот личен наклон на спортскиот стил во прв план. Францускиот фротир со мешавина од памук носи оптимална удобност и целодневен комфор. Опуштениот крој му додава лежерна вибрација. СПЕЦИФИКАЦИИ: • Опуштен крој • Прилагодлива капуљача со укчур • 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза - француски фротир • Кенгур џеб • Еластични делови на ракавите и половината • Badge of Sport лого • Иницијатива за подобар памук • Боја на производот: Крем • Код на производот: H14655 .
Подетално

Дозволете му на светот да ја види вашата единствена перспектива на животот. Овој adidas дуксер го става вашиот личен наклон на спортскиот стил во прв план. Францускиот фротир со мешавина од памук носи оптимална удобност и целодневен комфор. Опуштениот крој му додава лежерна вибрација.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Опуштен крој

• Прилагодлива капуљача со укчур

• 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза - француски фротир

• Кенгур џеб

• Еластични делови на ракавите и половината

• Badge of Sport лого

• Иницијатива за подобар памук

• Боја на производот: Крем

• Код на производот: H14655

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош