Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW CROP TEE PRNT
W NSW CROP TEE PRNT
W NSW CROP TEE PRNT
W NSW CROP TEE PRNT
W NSW CROP TEE PRNT
W NSW CROP TEE PRNT
W NSW CROP TEE PRNT
W NSW CROP TEE PRNT
Женска маица
Код на производ:
(DJ4125-010)
NIKE

W NSW CROP TEE PRNT

Со купување на кој било производ на Sport Vision online shop во вредност над 3960 денари, добивате подарок ваучер од 700 денари! Додадете ги вашите омилени производи во кошничката и ќе ве чекаат дополнителни 700 денари попуст за следно купување. Ваучерите важат до 20 септември. Погледнете ја целата понуда ТУКА.

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална Цена
1.990 ДЕН
Моментална Цена
1.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женската маица Nike Sportswear Crop Print е погодна за секоја пригода и со која било комбинација на облека. Оваа маица е изработена од исклучително мек и лесен памук што ќе ви пружи максимална удобност. Таа е идеална за тренинг во теретана или дневна прошетка низ градот. Двојното лого Swoosh на вашите гради ќе им покаже на сите колку сте мотивирани одите напред и да бидете дел од тимот на Nike. Краткиот крој дава женствен, модерен изглед со дополнителна удобност. Облечете ја маицата Nike Sportswear Crop Print и уживајте во вашиот напорен и возбудлив ден. СПЕЦИФИКАЦИИ: Кратки ракави Краток крој Состав на материјал: 100% памук Боја: црна Код на производ: DJ4125-010 .
Подетално

Женската маица Nike Sportswear Crop Print е погодна за секоја пригода и со која било комбинација на облека.

Оваа маица е изработена од исклучително мек и лесен памук што ќе ви пружи максимална удобност.

Таа е идеална за тренинг во теретана или дневна прошетка низ градот.

Двојното лого Swoosh на вашите гради ќе им покаже на сите колку сте мотивирани одите напред и да бидете дел од тимот на Nike.

Краткиот крој дава женствен, модерен изглед со дополнителна удобност.

Облечете ја маицата Nike Sportswear Crop Print и уживајте во вашиот напорен и возбудлив ден.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Кратки ракави
 • Краток крој
 • Состав на материјал: 100% памук
 • Боја: црна
 • Код на производ: DJ4125-010
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Женската маица Nike Sportswear Crop Print е погодна за секоја пригода и со која било комбинација на облека.

Оваа маица е изработена од исклучително мек и лесен памук што ќе ви пружи максимална удобност.

Таа е идеална за тренинг во теретана или дневна прошетка низ градот.

Двојното лого Swoosh на вашите гради ќе им покаже на сите колку сте мотивирани одите напред и да бидете дел од тимот на Nike.

Краткиот крој дава женствен, модерен изглед со дополнителна удобност.

Облечете ја маицата Nike Sportswear Crop Print и уживајте во вашиот напорен и возбудлив ден.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Кратки ракави
 • Краток крој
 • Состав на материјал: 100% памук
 • Боја: црна
 • Код на производ: DJ4125-010
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош