Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas B FI 3S GRA HD
adidas B FI 3S GRA HD
adidas B FI 3S GRA HD
adidas B FI 3S GRA HD
adidas B FI 3S GRA HD
adidas B FI 3S GRA HD
adidas B FI 3S GRA HD
adidas B FI 3S GRA HD
adidas B FI 3S GRA HD
adidas B FI 3S GRA HD
Детски дуксер
Код на производ:
(GT9430)
adidas

adidas B FI 3S GRA HD

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
2.370 ДЕН
Заштеда: 418 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 2-3м -
 • 68 3-6м -
 • 74 6-9m -
 • 80 9-12м -
 • 86 12-18м -
 • 92 18-24м -
 • 98 2-3г. -
 • 104 3-4г. -
 • 110 4-5г. -
 • 116 5-6г. -
 • 122 6-7г. -
 • 128 7-8г. -
 • 134 8-9г. -
 • 140 9-10г. -
 • 146 10-11г. -
 • 152 11-12г. -
 • 158 12-13г. -
 • 164 13-14г. -
 • 170 14-15г. -
 • 176 15-16г. -
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas FUTURE ICONS 3-STRIPES GRAPHIC е дуксер со капуљача дизајниран за да се чувствувате пријатно во текот на спортските активности. Модерната camo графика е одличен избор за момчиња кои сакаат да го акцентираат својот автентичен спортски стил. Меката мешавина од памук ќе им обезбеди удобност и топлина во текот на денот. Овој производ е направен од Primegreen рециклирани материјали со високи перформанси, како дел од амбицијата на adidas да се исфрли употреба на пластичниот отпад. Спецификација: Детски дуксер за момчиња Регуларен крој Капуљача Ребрести делови на ракавите Primegreen Состав: 57% памук, 33% полиестер, 10% рециклиран памук Боја: сива .
Подетално

adidas FUTURE ICONS 3-STRIPES GRAPHIC е дуксер со капуљача дизајниран за да се чувствувате пријатно во текот на спортските активности. Модерната camo графика е одличен избор за момчиња кои сакаат да го акцентираат својот автентичен спортски стил. Меката мешавина од памук ќе им обезбеди удобност и топлина во текот на денот. Овој производ е направен од Primegreen рециклирани материјали со високи перформанси, како дел од амбицијата на adidas да се исфрли употреба на пластичниот отпад.

Спецификација:

 • Детски дуксер за момчиња
 • Регуларен крој
 • Капуљача
 • Ребрести делови на ракавите
 • Primegreen
 • Состав: 57% памук, 33% полиестер, 10% рециклиран памук
 • Боја: сива
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
62 2-3м -
68 3-6м -
74 6-9m -
80 9-12м -
86 12-18м -
92 18-24м -
98 2-3г. -
104 3-4г. -
110 4-5г. -
116 5-6г. -
122 6-7г. -
128 7-8г. -
134 8-9г. -
140 9-10г. -
146 10-11г. -
152 11-12г. -
158 12-13г. -
164 13-14г. -
170 14-15г. -
176 15-16г. -

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas FUTURE ICONS 3-STRIPES GRAPHIC е дуксер со капуљача дизајниран за да се чувствувате пријатно во текот на спортските активности. Модерната camo графика е одличен избор за момчиња кои сакаат да го акцентираат својот автентичен спортски стил. Меката мешавина од памук ќе им обезбеди удобност и топлина во текот на денот. Овој производ е направен од Primegreen рециклирани материјали со високи перформанси, како дел од амбицијата на adidas да се исфрли употреба на пластичниот отпад.

Спецификација:

 • Детски дуксер за момчиња
 • Регуларен крој
 • Капуљача
 • Ребрести делови на ракавите
 • Primegreen
 • Состав: 57% памук, 33% полиестер, 10% рециклиран памук
 • Боја: сива
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
62 2-3м -
68 3-6м -
74 6-9m -
80 9-12м -
86 12-18м -
92 18-24м -
98 2-3г. -
104 3-4г. -
110 4-5г. -
116 5-6г. -
122 6-7г. -
128 7-8г. -
134 8-9г. -
140 9-10г. -
146 10-11г. -
152 11-12г. -
158 12-13г. -
164 13-14г. -
170 14-15г. -
176 15-16г. -

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош