Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

DRST BOS B
DRST BOS B
DRST BOS B
DRST BOS B
DRST BOS B
DRST BOS B
DRST BOS B
DRST BOS B
DRST BOS B
DRST BOS B
Спортски градник
Код на производ:
(GM2829)
adidas

DRST BOS B

Претходна цена
1.888 ДЕН
Моментална Цена
1.888 ДЕН
Цена со попуст
1.359 ДЕН
Заштеда: 529 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS 77 - 82
 • YSM *
 • SM *
 • S S 83 - 88
 • YMD *
 • MD *
 • M M 89 - 94
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 95 - 101
 • XL XL 102 - 109
 • 2XL 2XL 110 - 118
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Don't Rest Badge Of Sport е женски градник што ќе ви ја обезбеди потребната поддршка за време на тренингот. Овој градник за тренинг е изработен од ткаенина која брзо се суши и ви овозможува да останете свежи, давајќи ви максимална удобност за да можете да ги насочите мислите само на вежбањето. Широките прерамки и Т-крстот на задната страна ви овозможуваат слободно движење без ограничувања. Направен е од рециклиран материјал, така што можете да бидете горди на вашиот избор, бидејќи постапувате одговорно и правилно кон нашата Планета. Спецификации: • Женски градник за тренинг • Растеглива ткаенина што брзо се суши • Широки прерамки со Т-крст на грбот • Лого на adidas на градите • Материјал: 89% рециклиран полиестер / 11% еластин • Боја: розова • Код на производ: GM2829 .
Подетално

adidas Don't Rest Badge Of Sport е женски градник што ќе ви ја обезбеди потребната поддршка за време на тренингот.

Овој градник за тренинг е изработен од ткаенина која брзо се суши и ви овозможува да останете свежи, давајќи ви максимална удобност за да можете да ги насочите мислите само на вежбањето.

Широките прерамки и Т-крстот на задната страна ви овозможуваат слободно движење без ограничувања.

Направен е од рециклиран материјал, така што можете да бидете горди на вашиот избор, бидејќи постапувате одговорно и правилно кон нашата Планета.

Спецификации:

• Женски градник за тренинг

• Растеглива ткаенина што брзо се суши

• Широки прерамки со Т-крст на грбот

• Лого на adidas на градите

• Материјал: 89% рециклиран полиестер / 11% еластин

• Боја: розова

• Код на производ: GM2829

Карактеристика Вредност
Категорија Градник
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas Don't Rest Badge Of Sport е женски градник што ќе ви ја обезбеди потребната поддршка за време на тренингот.

Овој градник за тренинг е изработен од ткаенина која брзо се суши и ви овозможува да останете свежи, давајќи ви максимална удобност за да можете да ги насочите мислите само на вежбањето.

Широките прерамки и Т-крстот на задната страна ви овозможуваат слободно движење без ограничувања.

Направен е од рециклиран материјал, така што можете да бидете горди на вашиот избор, бидејќи постапувате одговорно и правилно кон нашата Планета.

Спецификации:

• Женски градник за тренинг

• Растеглива ткаенина што брзо се суши

• Широки прерамки со Т-крст на грбот

• Лого на adidas на градите

• Материјал: 89% рециклиран полиестер / 11% еластин

• Боја: розова

• Код на производ: GM2829

Карактеристика Вредност
Категорија Градник
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош