за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Aeroknit light support
Код на производ: IQ3375
adidas

adidas Aeroknit light support

Код на производ: IQ3375
Код на производителот: IKV53
adidas Aeroknit light support е женски спортски градник дизајниран да ви обезбеди удобност без оглед на активноста што ја правите. Дизајнот без рабови на овој градник за тренирање на adidas нуди целосна слобода на движење и извајан изглед. Aeroready што ја отстранува влагата ве одржува фокусирани, а отстранливите влошки ви овозможуваат да го прилагодите нивото на покриеност. Овој спортски градник може да се витка и да се истегнува со самодоверба и е дизајниран за најинтензивни тренинзи. Од HIIT сесии до бокс и тимски спортови, овој градник е направен да ја одржува вашата кожа сува и ладна без разлика колку многу се потите. Искусете неограничено движење и лесна поддршка за време на тренингот со Aeroknit light support градникот. Овој производ е направен од најмалку 70% рециклирани материјали. Со повторна употреба на материјалите што се веќе создадени, помагаме да се намали отпадот и нашата зависност од ограничените ресурси и да се намали отпечатокот на производите што ги правиме. Спецификација: Спортски градник Aeroready технологија.
3.088 ДЕН
3.088 ДЕН
2.624 ДЕН
Заштеда: 464 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Aeroknit light support е женски спортски градник дизајниран да ви обезбеди удобност без оглед на активноста што ја правите. Дизајнот без рабови на овој градник за тренирање на adidas нуди целосна слобода на движење и извајан изглед. Aeroready што ја отстранува влагата ве одржува фокусирани, а отстранливите влошки ви овозможуваат да го прилагодите нивото на покриеност. Овој спортски градник може да се витка и да се истегнува со самодоверба и е дизајниран за најинтензивни тренинзи. Од HIIT сесии до бокс и тимски спортови, овој градник е направен да ја одржува вашата кожа сува и ладна без разлика колку многу се потите. Искусете неограничено движење и лесна поддршка за време на тренингот со Aeroknit light support градникот. Овој производ е направен од најмалку 70% рециклирани материјали. Со повторна употреба на материјалите што се веќе создадени, помагаме да се намали отпадот и нашата зависност од ограничените ресурси и да се намали отпечатокот на производите што ги правиме. Спецификација:

 • Спортски градник
 • Aeroready технологија

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Градник
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  Во моментов нема коментари
  adidas Aeroknit light support
  Градник
  adidas Aeroknit light support