Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CREATOR 365 TEE
CREATOR 365 TEE
CREATOR 365 TEE
CREATOR 365 TEE
CREATOR 365 TEE
CREATOR 365 TEE
CREATOR 365 TEE
CREATOR 365 TEE
CREATOR 365 TEE
CREATOR 365 TEE
Машка маица
Код на производ:
(GL0465)
adidas

CREATOR 365 TEE

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
2.188 ДЕН
Моментална Цена
2.188 ДЕН
Цена со попуст
1.532 ДЕН
Заштеда: 656 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS 82 - 87
 • YSM *
 • SM *
 • S S 88 - 94
 • YMD *
 • MD *
 • M M 95 - 102
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 103 - 111
 • XL XL 112 - 121
 • 2XL 2XL 122 - 132
 • 3XL 3XL 133 - 144
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Creator 365 е машка маица со кратки ракави, наменета за кошарка и други спортски активности. Таа е дизајнирана за да ви овозможи удобност додека сте фокусирани на играта. Поширокиот крој обезбедува идеална удобност и целосна слобода на движење. Подетално

adidas Creator 365 е машка маица со кратки ракави, наменета за кошарка и други спортски активности. Таа е дизајнирана за да ви овозможи удобност додека сте фокусирани на играта. Поширокиот крој обезбедува идеална удобност и целосна слобода на движење.

Пријатната ткаенина со технологија AEROREADY, која ефикасно ја апсорбира влагата, ќе ви даде пријатно чувство додека сте активни. Оваа машка маица е вистинскиот избор за кошаркари или рекреативни играчи кои се љубители на кошаркарскиот стил.

Овој производ е направен од Primegreen - серија рециклирани материјали за намалување на отпадот.

 • Спецификации:
 • Кратки ракави
 • Поширок крој
 • AEROREADY
 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Primegreen
 • Боја: црна
 • Код на производ: GL0465
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas Creator 365 е машка маица со кратки ракави, наменета за кошарка и други спортски активности. Таа е дизајнирана за да ви овозможи удобност додека сте фокусирани на играта. Поширокиот крој обезбедува идеална удобност и целосна слобода на движење.

Пријатната ткаенина со технологија AEROREADY, која ефикасно ја апсорбира влагата, ќе ви даде пријатно чувство додека сте активни. Оваа машка маица е вистинскиот избор за кошаркари или рекреативни играчи кои се љубители на кошаркарскиот стил.

Овој производ е направен од Primegreen - серија рециклирани материјали за намалување на отпадот.

 • Спецификации:
 • Кратки ракави
 • Поширок крој
 • AEROREADY
 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Primegreen
 • Боја: црна
 • Код на производ: GL0465
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GK3460
adidas BOS BFO TEE е машка маица инспирирана од кошарката. Таа е мека и со опуштен крој...
1.566 ДЕН
Заштеда 25%
2.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GN5156
Машката маица adidas SLEPT ON GRAPHIC TEE е инспирирана од играта на James Harden. Диза...
1.270 ДЕН
Заштеда 20%
1.588 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GN5154
Машката маица adidas SLEPT ON GRAPHIC TEE е инспирирана од играта на James Harden. Диза...
1.112 ДЕН
Заштеда 30%
1.588 ДЕН
Помош