за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Team Trae
Код на производ: IU2814
adidas

adidas Team Trae

Код на производ: IU2814
Код на производителот: KMD25
adidas Team Trae е класична машка маица за кошарка. Облечете ја оваа маица со кратки ракави и покажете ја вашата љубов кон вашиот омилен спорт. Изработена е од лесен памук, опуштен крој, па ќе ви овозможи удобност без разлика дали сте на натпревар или вежбате во теретана. Ребрестите ластици спречуваат истегнување, го поддржува секое ваше движење и обезбедува издржливост. Спецификација: Машка маица за кошарка Стандарден крој Кратки ракави Ребреста јака Машинско перење.
2.488 ДЕН
2.488 ДЕН
2.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • M M
 • L L
 • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Team Trae е класична машка маица за кошарка. Облечете ја оваа маица со кратки ракави и покажете ја вашата љубов кон вашиот омилен спорт. Изработена е од лесен памук, опуштен крој, па ќе ви овозможи удобност без разлика дали сте на натпревар или вежбате во теретана. Ребрестите ластици спречуваат истегнување, го поддржува секое ваше движење и обезбедува издржливост. Спецификација:

 • Машка маица за кошарка
 • Стандарден крој
 • Кратки ракави
 • Ребреста јака
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица IR9267
  2.488 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas Team Trae
  Маица
  adidas Team Trae