Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

OWN THE RUN TGT
OWN THE RUN TGT
OWN THE RUN TGT
OWN THE RUN TGT
OWN THE RUN TGT
OWN THE RUN TGT
OWN THE RUN TGT
OWN THE RUN TGT
OWN THE RUN TGT
OWN THE RUN TGT
Женски хеланки
Код на производ:
(FS9833)
adidas

OWN THE RUN TGT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
2.230 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas OWN THE RUN TIGHTS се женски хеланки дизајнирани за трчање. Направени се од лесна ткаенина со детали од мрежа и AEROREADY технологија која ја апсорбира потта од вашата кожа, со цел да останете суви и да се чувствувате пријатно. Подетално

adidas OWN THE RUN TIGHTS се женски хеланки дизајнирани за трчање.

Направени се од лесна ткаенина со детали од мрежа и AEROREADY технологија која ја апсорбира потта од вашата кожа, со цел да останете суви и да се чувствувате пријатно.

Флексибилниот крој кој лесно се прилагодува на обликот на вашето тело ви дава поголема слобода на движење.

Спецификации:

• Прилагодлив тесен крој

• Еластична лента на струкот

• Џеб

• Рефлексивни детали

• AEROREADY технологија за апсорпција на пот

• Состав: 55% рек. полиестер, 28% полиестер, 17% еластин

• Боја: црна

• Код на производ: FS9833

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas OWN THE RUN TIGHTS се женски хеланки дизајнирани за трчање.

Направени се од лесна ткаенина со детали од мрежа и AEROREADY технологија која ја апсорбира потта од вашата кожа, со цел да останете суви и да се чувствувате пријатно.

Флексибилниот крој кој лесно се прилагодува на обликот на вашето тело ви дава поголема слобода на движење.

Спецификации:

• Прилагодлив тесен крој

• Еластична лента на струкот

• Џеб

• Рефлексивни детали

• AEROREADY технологија за апсорпција на пот

• Состав: 55% рек. полиестер, 28% полиестер, 17% еластин

• Боја: црна

• Код на производ: FS9833

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош