за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas RUN ESS 1/1 TGT
Код на производ: IU1662
adidas

adidas RUN ESS 1/1 TGT

Код на производ: IU1662
Код на производителот: NQD32
2.788 ДЕН
2.788 ДЕН
2.230 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Performance
Во моментов нема коментари

Слични производи

adidas RUN ESS 1/1 TGT
Хеланки
adidas RUN ESS 1/1 TGT