Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

B BOS HD
B BOS HD
B BOS HD
B BOS HD
B BOS HD
B BOS HD
B BOS HD
B BOS HD
Дуксер за тинејџери
Код на производ:
(GJ6636)
adidas

B BOS HD

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
2.230 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 *
 • 74 *
 • 80 *
 • 86 *
 • 92 *
 • 98 *
 • 104 *
 • 110 *
 • 112 *
 • 116 5-6g
 • 122 6-7g
 • 128 7-8g
 • 134 8-9g
 • 140 9-10g
 • 146 10-11g
 • 152 11-12g
 • 158 12-13g
 • 164 13-14g
 • 170 14-15g
 • 176 15-16g
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas LOGO HOODIE е дуксер за тинејџери за тренинг. Овој дуксер е одличен избор за секаков тренинг - од трчање, тенис, до фудбал. Подетално

adidas LOGO HOODIE е дуксер за тинејџери за тренинг.

Овој дуксер е одличен избор за секаков тренинг - од трчање, тенис, до фудбал.

Овој дуксер направен е со комбинација на модерен дизајн и спортска функционалност.

Памучните производи на adidas создаваат удибно чувство.

 

Спецификации:

 • Дуксер за тинејџери
 • Доминантно лого на adidas
 • Стандарден крој
 • Прилагодлива капуљача
 • Кенгурски џеб
 • Cостав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер
 • Боја: црна / бела
 • Код на производ: GJ6636
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas LOGO HOODIE е дуксер за тинејџери за тренинг.

Овој дуксер е одличен избор за секаков тренинг - од трчање, тенис, до фудбал.

Овој дуксер направен е со комбинација на модерен дизајн и спортска функционалност.

Памучните производи на adidas создаваат удибно чувство.

 

Спецификации:

 • Дуксер за тинејџери
 • Доминантно лого на adidas
 • Стандарден крој
 • Прилагодлива капуљача
 • Кенгурски џеб
 • Cостав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер
 • Боја: црна / бела
 • Код на производ: GJ6636
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош