Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W TECH BOS T
W TECH BOS T
W TECH BOS T
W TECH BOS T
W TECH BOS T
W TECH BOS T
W TECH BOS T
W TECH BOS T
W TECH BOS T
W TECH BOS T
Женска маица
Код на производ:
(FQ1987)
adidas

W TECH BOS T

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.488 ДЕН
Моментална Цена
1.488 ДЕН
Цена со попуст
1.190 ДЕН
Заштеда: 298 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женската маица adidas BADGE OF SPORT TEE ќе ви овозможи исклучителна удобност и комфор за време на секој тренинг. AEROREADY технологијата ја апсорбира потта од вашата кожа за да бидете суви и фокусирани на тренингот. Подетално

Женската маица adidas BADGE OF SPORT TEE ќе ви овозможи исклучителна удобност и комфор за време на секој тренинг.

AEROREADY технологијата ја апсорбира потта од вашата кожа за да бидете суви и фокусирани на тренингот.

Логото Badge of Sport дава спортски adidas изглед.

Облечете ја оваа маица adidas BADGE OF SPORT TEE и достигнете ги сите цели кои сте ги поставиле во салата.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Кратки ракави

• AEROREADY технологија за апсорпција на пот

• Badge of Sport лого

• Состав на материјал: 84% рециклиран полиестер, 16% еластин

• Боја: бела

• Шифра на артикл: FQ1987

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Женската маица adidas BADGE OF SPORT TEE ќе ви овозможи исклучителна удобност и комфор за време на секој тренинг.

AEROREADY технологијата ја апсорбира потта од вашата кожа за да бидете суви и фокусирани на тренингот.

Логото Badge of Sport дава спортски adidas изглед.

Облечете ја оваа маица adidas BADGE OF SPORT TEE и достигнете ги сите цели кои сте ги поставиле во салата.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Кратки ракави

• AEROREADY технологија за апсорпција на пот

• Badge of Sport лого

• Состав на материјал: 84% рециклиран полиестер, 16% еластин

• Боја: бела

• Шифра на артикл: FQ1987

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош